RSA RSA-14B

Rozměry: délka - 33cm, průměr - 13cm Materiál: hovězí kůže (silní 2 - 2,2mm) - universální typ - barva: černá Rolky jsou vyrobeny v EU. Nejvyšší kvalita...
Doporučená nabídka doplnkynamoto

válcové
Materiál
kůže

• V hodnoceni se mi objevil jiny produkt nez jsem si zakoupil

Rolka na moto( RSA-14B),jakou jsem si koupil na prvni pohled vypada pekne a hlavne v tomto stylu mam jiz bocni kufry.Nevyhodu spatruji v jejim otevirani,kdy jsou jeji steny zpevneny plastem a ten nedovoli pohodlne otevirani.Pri zavreni mi pak tento plast mezi dvema sponama vytvari bouli. Pro prichyceni na stroj boulevard c109 na riditka jsem jeste musel nechat u brasnare doplnit tento vyrobek dalsimi uchyty.

• , zakoupeno v MotoZem

Vyhovuje mě velikost, v pohodě se vejde povinná výbava a i něco navíc. Dobře pasuje k zakoupenému kufru.

Typ
válcové
Materiál
kůže

• Rozměry: délka - 33cm, průměr - 13cm
  • Materiál: hovězí kůže (silní 2 - 2,2mm)
  • universální typ
  • barva: černá

Rolky jsou vyrobeny v EU.

Nejvyšší kvalita zpracování!

1zákazník doporučuje produkt