Louis Speedbag 50 l

Doporučená nabídka KM BIKERS.cz

Do týdne • 1 varianta85 Kč92 % • 511 929 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč97 % • 1 503 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč98 % • 5 326 recenzíDalší informace

Vodotěsný

• , zakoupeno v Bikers Crown

• Jednoduchost
  • , zakoupeno v MotoZem

Speedbag parádní na cesty, prostorný z funkčního nepromokavého materiálu, který jsem uvítala, vše se krásně vešlo. Za mě naprostá spokojenost, již jsem zde objednávala a pokaždé jsem byla spokojena s dopravou, cenou a zbožím. Za mě doporučuji všem!!!

• , zakoupeno v MotoZem

Absolvována 4-denní cesta s novým pytlem, dost nacpaným. Do budoucna bych se asi obával o životnost zipu. Měl tendenci přeskakovat , ale nezradil. Odolnost pytle proti dešti jsem naštěstí neměl šanci vyzkoušet.

Vodotěsný

Nepromokavý válec 50 litrů Extrémně robustní vodotěsný cestovní vak s variabilním objemem, se kterým neuděláte chybu, ať už si ho pořídíte na chopper, silniční motorku, nebo enduro. Uzavírání pomocí geniálně jednoduchého, ale velice účinného rolovacího uzávěru. Vyrobeno ze speciální tkaniny, která je z obou stran potažena vodotěsnou vrstvou, svařované švy, absolutně odolné proti vodě, prachu a nečistotám. Neon barva, tištěné logo Louis, dva upevňovací popruhy a madlo na přenášení. Kvalita tohoto klasického…

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta65 Kč97 % • 954 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Bikers Crown

• Jednoduchost

• , zakoupeno v MotoZem

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta65 Kč97 % • 954 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v MTT Brno

• Super, nepromokavé, vejde se nám do toho velký vojenský spacák i karimatka :) Popruhama jsme skvěle přivázali na kufr.
  • , zakoupeno v MTT Brno

Nepremokavý materiál, ľahký dobre čistitelný.